новини

 

ВИСОКА ОЦІНКА ДІЯЛЬНОСТІ КОЛЕКТИВУ НАУКОВОЇ УСТАНОВИ

         ДНУ «УкрНДІспиртбіопрод» нагороджено Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України та Дипломом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу, високий професіоналізм, визначні трудові досягнення, самовіддану працю та з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства.                                                                                      Висловлюємо щиру подяку за високу відзнаку!                                      


 

 

 


 

Конференція ДНУ "УкрНДІспиртбіопрод".

     У Державній науковій установі «Український науково-дослідний інститут  спирту і біотехнології продовольчих продуктів» відбулась Міжнародна науково-практична конференція: «Продовольчі ресурси: проблеми та перспективи», з нагоди 75 – річниці ДНУ «УкрНДІспиртбіопрод».
Під час роботи конференції розглянуто теоретико-методологічні аспекти та проблеми ефективності виробництва спирту та алкогольних напоїв для популяризації наукових досліджень з розвитку біотехнологій в харчовій індустрії та шляхів їх реалізації та комерціалізації.

 

.