новини

За результатами засідання експертної комісії з проведення державної атестації наукових установ від 28 травня 2021 року згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 02 червня 2021 р. № 625 ДНУ «УкрНДІспиртбіопрод» віднесено до II класифікаційної групи. Свідоцтво серія ДА № 00430 від 02.06.2021, видано Міністерством освіти і науки України. Термін дії Свідоцтва до 02 червня 2024 р.


 

ВИСОКА ОЦІНКА ДІЯЛЬНОСТІ КОЛЕКТИВУ НАУКОВОЇ УСТАНОВИ

         ДНУ «УкрНДІспиртбіопрод» нагороджено Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України та Дипломом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу, високий професіоналізм, визначні трудові досягнення, самовіддану працю та з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства.                                                                                      Висловлюємо щиру подяку за високу відзнаку!                                      


Конференція ДНУ "УкрНДІспиртбіопрод".

     У Державній науковій установі «Український науково-дослідний інститут  спирту і біотехнології продовольчих продуктів» відбулась Міжнародна науково-практична конференція: «Продовольчі ресурси: проблеми та перспективи».
Під час роботи конференції розглянуто теоретико-методологічні аспекти та проблеми ефективності виробництва спирту та алкогольних напоїв для популяризації наукових досліджень з розвитку біотехнологій в харчовій індустрії та шляхів їх реалізації та комерціалізації.

 

.